گرافیک
آموزش مبانی هنرهای تجسمی و گرافیک 
قالب وبلاگ
در هفته‌ای که گذشت هفتمین دوره آموزشی موشن گرافیکس «شهرفرنگ» با برگزاری نمایشگاه پروژه‌های هنرجویان این رشته در گالری ویژه به پایان رسید.


وبگردی


ادامه مطلب
[ سه شنبه بیست و چهارم اردیبهشت ۱۳۹۲ ] [ 7:41 ] [ محسن نظری ] [ ]

پوستر این رویداد/ اثر: عرفان کمالی
کارگاه تخصصی سه روزه «طراحی هویت سازمانی» با حضور وحید عرفانیان، توسط حوزه هنری و خانه گرافیک اصفهان و به همت عرفان کمالی دراصفهان برگزار می شود.
این کارگاه از ۲۵ تا ۲۷ اردیبهشت در خانه هنرمندان اصفهان برگزار خواهد شد.

[ دوشنبه بیست و سوم اردیبهشت ۱۳۹۲ ] [ 7:35 ] [ محسن نظری ] [ ]
نشست « هنر، شهر و هنر در شهر » در تاریخ 6 اردیبهشت و با سخنرانی دکتر ناصر فکوهی در خانه هنرمندان ایران برگزار شد. در ابتدای این نشست دکتر محمد رضا مریدی با اشاره به مبحث هنر در شهر و معرفی دکتر فکوهی، وی را به سخنرانی دعوت کرد.

وبگردی


ادامه مطلب
[ دوشنبه بیست و سوم اردیبهشت ۱۳۹۲ ] [ 7:34 ] [ محسن نظری ] [ ]

نشست آزاد پنجمین دوره ی پیوسته «ارتباطات بازاریابی و تبلیغات» با حضور اعضای شورای طرح و برنامه و اساتید دوره در آموزشگاه ويژه برگزار می شود.


وبگردیادامه مطلب
[ دوشنبه بیست و سوم اردیبهشت ۱۳۹۲ ] [ 7:30 ] [ محسن نظری ] [ ]

انجمن طراحان پوستر تئاتر و معاونت پژوهشی خانه هنرمندان «نشست علمی بررسی پوستر تئاتر ایران» برگزار می کند.این رویداد امروز دوشنبه ۹ اردیبهشت از ساعت ۱۸ در خانه ی هنرمندان ایران (تالار امیرخانی) برگزار خواهد شد.

وبگردی


ادامه مطلب
[ چهارشنبه هجدهم اردیبهشت ۱۳۹۲ ] [ 7:24 ] [ محسن نظری ] [ ]
نشست آهنگ حروف فارسی روز شنبه ۱۴ اردیبهشت ماه  با حضور مهدی سعیدی در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد.
این نشست که توسط انجمن علمی گرافیک دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد، یک ساعت و نیم به طول انجامید و مهدی سعیدی آثاری از خود و دانشجویان داخلی و خارجی خود را به نمایش درآورده و شرح دادند.

وبگردی


ادامه مطلب
[ چهارشنبه هجدهم اردیبهشت ۱۳۹۲ ] [ 7:22 ] [ محسن نظری ] [ ]

گرافیک فرهنگی و گرافیک تجاری، دو تقسیم‌بندی عمده در گرافیک ایران است که همچنان سر جدل با هم دارند؛ جدالی که در دهه ۶۰ میلادی، آن‌سوی‌آبی‌ها تکلیف خود را با آن یکسره کردند. گرافیک فرهنگی برای سفارش‌دهنده‌هایی است که مشغله فرهنگ و هنر دارند البته اگر هنوز توانش را داشته باشند. پوسترهای تئاتر، سینما، لوگوهای جشنواره‌های هنری - دولتی و حتی روی ‌جلدهای کتاب‌ها و مجله‌ها همه فرهنگی‌اند اما گرافیک تجاری برای سفارش‌دهنده‌هایی طراحی می‌شود که لوگو و تبلیغات و این روزها «برند» برای چیپس و اسنک و بانک و بیمه می‌خواهند. 

وبگردی


ادامه مطلب
[ یکشنبه پانزدهم اردیبهشت ۱۳۹۲ ] [ 8:41 ] [ محسن نظری ] [ ]
حسین علیزاده، نیکی کریمی، بهروز غریب‌پور، آیدین آغداشلو، هما روستا، علی دایی، اسماعیل میرفخرایی، نگارجواهریان، طناز طباطبایی، رامبد جوان، و چهره های دیگری از جامعه پزشکان، معماران، ورزشکاران، موسیقی دانان، هنرمندان تاتر و سینما، نویسندگان، صنعتگران و بازرگانان مطرح کشور در آستانه روز جهانی گرافیک، فرا رسیدن این روز را به جامعه گرافیک ایران تبریک گفتند.

وبگردی


ادامه مطلب
[ یکشنبه پانزدهم اردیبهشت ۱۳۹۲ ] [ 8:30 ] [ محسن نظری ] [ ]
ای با شیر «در روز جهانی گرافیک»

شنبه هفت اردیبهشت ماه همزمان با روز جهانی گرافیک مراسمی در چادر سیرک ملل در مکان الماس شرق مشهد برپاست.وبگردی


ادامه مطلب
[ یکشنبه هشتم اردیبهشت ۱۳۹۲ ] [ 9:1 ] [ محسن نظری ] [ ]

دانشگاه هنر اصفهان به مناسبت ۲۷ آپریل، روز جهانی گرافیک کارگاه تخصصی ۲ روزه «تایپ دیزاین» با حضور فائزه طاهری (استاد دانشگاه) و مسعود محمدزاده (کارشناس تایپ دیزاین) را در دانشگاه هنر اصفهان برگزار می کند.


وبگردیادامه مطلب
[ یکشنبه هشتم اردیبهشت ۱۳۹۲ ] [ 8:56 ] [ محسن نظری ] [ ]

آثار ۲۳ طراح ایرانی در نمایشگاه «نوآوری در آموزش» ترکیه به نمایش در آمد.
زمان ارسال آثار برای فراخوان این نمایشگاه چندی پیش به پایان رسید و هیات داوران آثار منتخب را برای نمایش در نمایشگاه معرفی کردند.


وبگردی


ادامه مطلب
[ شنبه سی و یکم فروردین ۱۳۹۲ ] [ 9:45 ] [ محسن نظری ] [ ]

آئین افتتاح هفته طراحان گرافیک، عصر سه شنبه 27 فروردین با حضور چهره های مطرح هنرهای تجسمی همچون؛ قباد شیوا، ساعد مشکی، اونیش امین الهی، مجید کاشانی، مهدی سعیدی، انوشیروان ممیز و ... در تالار استاد جلیل شهناز خانه ی هنرمندان ایران برگزار شد.

وبگردی


ادامه مطلب
[ پنجشنبه بیست و نهم فروردین ۱۳۹۲ ] [ 12:17 ] [ محسن نظری ] [ ]

خانه هنرمندان ایران با اجرای نمایش خیابانی «سکوت، سال 10 هجری است» به کارگردانی «میلاد جباری مولانا» از 23 تا 25 فروردین میزبان علاقه مندان به آثار مذهبی و مناسبتی است.


ادامه مطلب
[ دوشنبه بیست و ششم فروردین ۱۳۹۲ ] [ 7:57 ] [ محسن نظری ] [ ]
«هفته ی طراحی گرافیک ایران» به همت انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران و با تایید و حمایت ایکوگرادا (انجمن بین المللی طراحان گرافیک) ۲۷ فروردین ماه سال جاری با نمایش بیش از ۲۰۰ پوستر از هنرمندان مختلف جهان در خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.


ادامه مطلب
[ دوشنبه بیست و ششم فروردین ۱۳۹۲ ] [ 7:55 ] [ محسن نظری ] [ ]
فستیوال «هولی» یکی از بزرگترین جشن‌های سنتی هند است که همه ساله در آغاز فصل بهار براساس تقویم هندی برگزار می‌شود و نشان دهنده زنده شدن دوباره طبیعت و فرا رسیدن فصل بهار است.


ادامه مطلب
[ چهارشنبه بیست و یکم فروردین ۱۳۹۲ ] [ 8:3 ] [ محسن نظری ] [ ]
همایش هم اندیشی با عنوان «دیگری در هنر» بهار سال آینده از سوی معاونت آموزشی و پژوهشی خانه ی هنرمندان ایران برگزار می شود.


ادامه مطلب
[ شنبه بیست و ششم اسفند ۱۳۹۱ ] [ 14:42 ] [ محسن نظری ] [ ]
گرافیک نت؛ خانه ی فرهنگ شهر تورنه ( Maison Culture Tournai ) در بلژیک قصد دارد تا به منظور آشنا نمودن طراحان، علاقه مندان، دانشجویان و اساتید طراحی گرافیک در این کشور، با گوشه ای از آنچه که در زمینه ی طراحی گرافیک، هم اکنون در ایران می گذرد، نمایشگاهی از پوسترهای نسل جوان طراحان گرافیک ایرانی را در کنار نسل های پیشین به نمایش گذارد.


ادامه مطلب
[ شنبه بیست و ششم اسفند ۱۳۹۱ ] [ 14:37 ] [ محسن نظری ] [ ]

"سیف الله صمدیان" دبیر جشن تصویر سال با اشاره به برگزاری این جشن و همچنین جشنواره "فیلم و تصویر" در خانه ی هنرمندان ایران گفت: "این جشن به مدت 10 سال است که به دلیل فضای ایمن و هنری خانه ی هنرمندان ایران در این مجموعه برگزار می شود تا جایی که می توان گفت جشن تصویر سال با نام خانه ی هنرمندان ایران گره خورده است."


ادامه مطلب
[ شنبه دوازدهم اسفند ۱۳۹۱ ] [ 16:29 ] [ محسن نظری ] [ ]
تمامی هنرمندانی که می توانند آثار خود (نقاشی ، حجم ، تصویر پردازی دیجیتال) را با عکس تلفیق کنند و یا تصاویری از جنس عکسهای دستکاری شده ، عکسهای صحنه پردازی شده ارائه نمایند ، در محدوده این نمایشگاه قرار می گیرند.
سرعت تحول و تغییر ذائقه اندیشه و زندگی آدمهای امروز ، انکار نشدنی است. فروریختن باورها و عریانی این حقیقت ،که وجود محوری انسان، وابسته به بعد مادی اوست ورای رد و یا تأئید آن ، انگیزه مناسبی برای تحول نگاه هنرمند به صورت انسان و ارائه آن می باشد.

 فراخوان شرکت در دومین فستیوال سالانه پرتره سازی


ادامه مطلب
[ شنبه دوازدهم اسفند ۱۳۹۱ ] [ 16:26 ] [ محسن نظری ] [ ]
انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران دومین نمایشگاه ادواری موزهی گرافیک ایران را برگزار می کند.


ادامه مطلب
[ دوشنبه هفتم اسفند ۱۳۹۱ ] [ 8:30 ] [ محسن نظری ] [ ]

نشست علمی بررسی تصویر و تصویر پردازی دیجیتال، روز دوشنبه چهاردهم اسفند در محل فرهنگستان هنر برگزار خواهد شد.


ادامه مطلب
[ دوشنبه هفتم اسفند ۱۳۹۱ ] [ 7:44 ] [ محسن نظری ] [ ]
ازدهمین دوسالانه نمایشگاه طراحان گرافیک استان قم در سه بخش پوستر، جلد و نشانه به همت هنرمندان استان قم وانجمن هنرهای تجسمی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی  ۵تا ۱۷اسفند ماه۱۳۹۱ در نگارستان اشراق بخش پوستر ونگارخانه فرهنگ بخش جلد و نشانه برگزار می شود.ادامه مطلب
[ شنبه پنجم اسفند ۱۳۹۱ ] [ 13:4 ] [ محسن نظری ] [ ]
شهلا کوهستانی طراح پوستر سی ‌و یکمین جشنواره تئاتر فجر هرگونه روابط و مسایل حاشیه‌ای در سفارش طراحی پوستر فجر را رد کرده و درباره ویژگی‌های هنری این اثر توضیح داد.ادامه مطلب
[ شنبه چهاردهم بهمن ۱۳۹۱ ] [ 9:4 ] [ محسن نظری ] [ ]

هفده ربیع الاول، سالروز میلاد نبی اکرم بهانه خلقت  , و طلوع خورشید پرفروغ آسمان علم الهى و برگیرنده نقاب از چهره حقایق، امام جعفر صادق علیه السلام مبارک باد

!

«از ازل پرتو حسنت ز تجلی دم زد

عشق پیدا شد و آتش به همه عالم زد»

[ دوشنبه نهم بهمن ۱۳۹۱ ] [ 14:49 ] [ محسن نظری ] [ ]
نمایشگاه  مسابقه پوستر سی و یکمین جشنواره بین المللی تحت عنوان «پرده نخست» روز دوشنبه دوم بهمن‌  ماه ساعت ۱۶، در گالری ابوالفضل عالی حوزه هنری،  گشایش می‌یابد.


ادامه مطلب
[ پنجشنبه پنجم بهمن ۱۳۹۱ ] [ 11:8 ] [ محسن نظری ] [ ]
مراسم ششمین سالگرد تاسیس انجمن طراحان گرافیک کرمانشاه، همزمان با اختتامیه جشنواره پوسترهای کرمانشاه، در تاریخ ۲۸ دی ماه سال جاری با حضور دکتر بهرام کلهر نیا، دکتر ایرج انواری و استاد شهرام اقبال زاده در محل تالار انتظار این شهر برگزار شد.ادامه مطلب
[ پنجشنبه پنجم بهمن ۱۳۹۱ ] [ 11:6 ] [ محسن نظری ] [ ]
«خانه هنرهای شهری» با همکاری انسان‏ شناسی و فرهنگ و آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی ویژه، چهارمین کارگاه از مجموعه کارگاه ‏های انسان ‏شناسی، هنر و ادبیات را با موضوع «انسان‏ شناسیِ طراحی گرافیک و رنگ» برگزار می کند.ادامه مطلب
[ پنجشنبه پنجم بهمن ۱۳۹۱ ] [ 11:2 ] [ محسن نظری ] [ ]
کارگاه آموزشی «از جادوی خوشنویسی تا نشانه های نوشتاری» زیر نظر سید وحید موسوی جزایری برگزار می شود.


ادامه مطلب
[ پنجشنبه بیست و هشتم دی ۱۳۹۱ ] [ 8:40 ] [ محسن نظری ] [ ]

پوستر این رویداد/ اثر: ابو سعید اسکندری
نشستی پیرامون خط و نوشتار فارسی با عنوان «حرف ربط» در زنجان برگزار خواهد شد که در آن نقی واسعی و ابوسعید اسکندری به دعوت حوزه هنری زنجان به ارایه و بررسی کارهای خود خواهند پرداخت.

تاریخ و محل برگزاری این نشست ۲۶ دی ماه ۹۱ ساعت ۴عصر در سالن شهید آوینی حوزه هنری زنجان خواهد بود.

[ پنجشنبه بیست و هشتم دی ۱۳۹۱ ] [ 8:32 ] [ محسن نظری ] [ ]
جشنواره کتاب در آینه با معرفی نفرات برگزیده و شایسته تقدیر به کار خود پایان داد.ادامه مطلب
[ یکشنبه هفدهم دی ۱۳۹۱ ] [ 8:27 ] [ محسن نظری ] [ ]

برنامه گرافیک‌تئاتر یکشنبه ۱۷ و دوشنبه ۱۸ دی در لابی طبقه اول خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه خبری هنرمندان، این برنامه «نَقل سرخ» نام دارد و «آرش عباسی» نوشتن آن را برعهده داشته و «علیرضا داننده‌فرد» نیز به عنوان کارگردان در برنامه گرافیک‌تئاتر حضور دارد.ادامه مطلب
[ یکشنبه هفدهم دی ۱۳۹۱ ] [ 8:25 ] [ محسن نظری ] [ ]

ورود این مجسمه‌های چینی به کشور در حالی اتفاق می‌افتد که بسیاری از هنرمندان مجسمه‌ساز کشورمان بارها آمادگی خود را در ساخت پرتره‌هایی از شخصیت‌های دینی و مذهبی کشورمان اعلام کرده‌اند و توانایی و هنرمندی خود را پیش از این در قالب سمپوزیوم ساخت سردیس سرداران شهید هم نشان داده‌اند، ‌همان‌ها که بعدها در نقاط مختلف تهران نصب شده و خواهد شد.

مجسمه‌های چینی شهدا و شخصیت‌های انقلاب در ایران+عکس


ادامه مطلب
[ سه شنبه پنجم دی ۱۳۹۱ ] [ 11:26 ] [ محسن نظری ] [ ]
عصر پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۱ جلسه معارفه دوره ی یکساله Digital Painting مدرسه اینورس با پخش یک ویدئوگرافیک از پوستر دورهLudus آغاز شد.ادامه مطلب
[ سه شنبه پنجم دی ۱۳۹۱ ] [ 10:34 ] [ محسن نظری ] [ ]
انتخابات انجمن صنفی طراحان گرافیک با به حد نصاب رسیدن اعضا سرانجام برگزار شد.
کاندیداهای این دوره شامل ۲ گروه و افراد منفرد بودند که هر کدام در ابتدای جلسه و پس از گزارش فرشید مثقالی از دوره هیات مدیره و گزارش مالی ساعد مشکی به معرفی خود پرداختند.


ادامه مطلب
[ پنجشنبه شانزدهم آذر ۱۳۹۱ ] [ 12:0 ] [ محسن نظری ] [ ]
به‌علت تعطیلی پیش‌بینی‌نشده تعدادی از شهرها صورت گرفت

تمدید چهار روزه مهلت ارسال آثار به جشنواره عمار/19 آذر آخرین مهلت


ادامه مطلب
[ پنجشنبه شانزدهم آذر ۱۳۹۱ ] [ 11:58 ] [ محسن نظری ] [ ]
محمود جوادی‌پور، يکی از پيشگامان هنر گرافيک و نقاشی نوگرای ايران چشم از جهان فرو بست.

عکس برگرفته از وبسایت هنرمند


ادامه مطلب
[ یکشنبه دوازدهم آذر ۱۳۹۱ ] [ 10:53 ] [ محسن نظری ] [ ]
وظیفه طراحی را استاد محمود فرشچیان نگارگر نام آشنای دنیا بر عهده گرفت.این ضریح با طراحی و نظارت محمود فرشچیان هنرمند پیشکسوت نگارگری ایران، ‌با خوشنویسی سیدمحمد حسینی موحد، گروه قلم‌زنی به سرپرستی خدادادزاده در کارگاه نجاری آستانه مقدسه در شهر قم ساخته شده است.


ادامه مطلب
[ پنجشنبه نهم آذر ۱۳۹۱ ] [ 10:28 ] [ محسن نظری ] [ ]
این گفته‌های استاد فرشچیان از نحوه ورودش به طراحی ساخت ضریح جدید امام حسین(ع) است که استاد بعد از آنکه این دعوتنامه بدستش می‌رسد، ۶ طرح متفاوت را قلم می‌زند که در نهایت یکی از آنها به تأیید نهایی رسیده و کار چهار ساله استاد محمود فرشچیان برای اجرایی کردن طرح ضریح جدید سیدالشهدا(ع) آغاز می‌شود.


ادامه مطلب
[ پنجشنبه نهم آذر ۱۳۹۱ ] [ 10:27 ] [ محسن نظری ] [ ]

به گزارش روابط عمومی هفتمین سوگواره هنر عاشورایی، بر این اساس اسامی هنرمندان شهرستانی که توانستند از میان صاحبان 1500 اثر ارسالی به دبیرخانه این سوگواره به مرحله نهایی راه یابند، به شرح زیر می باشد:


ادامه مطلب
[ پنجشنبه نهم آذر ۱۳۹۱ ] [ 10:15 ] [ محسن نظری ] [ ]
هنرمندان برگزیده ایرانی در رقابت بین المللی پوستر برای فردا پوسترهای پنج ایرانی در بین ۱۰۰ پوستر برتر و نهایی رقابت سال ۲۰۱۲ پوستر برای فردا فرانسه حضور دارد.
پس از مشخص شدن لیست ۳۰۰ نفره از کارهای انتخاب شده از بین ۳۰۲۰ هزار کارارسالی از ۱۰۵ کشور جهان به عنوان آثار فینالیست رقابت هیات ژوری رقابت پوستر برای فردا فرانسه متشکل از طراحان گرافیک معتبر جهان دست به انتخاب ۱۰۰ پوستر برتر این رقاب برای نمایش در بیش از ۳۰ کشور جهان زدند که در این لیست ۱۰۰ نفره اسم پنج ایرانی حاضر در رقابت هم به چشم می خورد که عبارتند از سیدمهدی موسوی، محمد شمس، رشید رهنما، رسول پروری مقدم و علیرضا مصطفی زاده


ادامه مطلب
[ پنجشنبه نهم آذر ۱۳۹۱ ] [ 10:8 ] [ محسن نظری ] [ ]

همزمان با محرم الحرام سال ۱۴۳۴ هجری، کارگاه سومین سوگواره پوسترهای عاشورایی استان فارس در بخش طراحی پوستر و کتیبه های عاشورایی با حضور میثم خالوندی (طراح گرافیک و کتیبه)، آذر ماه ۱۳۹۱، در استان فارس برگزار می شود.ادامه مطلب
[ سه شنبه هفتم آذر ۱۳۹۱ ] [ 7:43 ] [ محسن نظری ] [ ]
خانه هنرمندان ایران با همکاری دانشگاه شهید بهشتی برنامه‌ای را تحت عنوان «پرده‌خوانی و نشست پژوهشی در آیین‌های سوگواری اباعبدالله الحسین» برگزار می‌کند.


ادامه مطلب
[ سه شنبه هفتم آذر ۱۳۹۱ ] [ 7:42 ] [ محسن نظری ] [ ]

تابلو حجم «عاشورا» در خانه هنرمندان ایران رونمایی می شود.

به گزارش شبکه خبری هنرمندان، همزمان با آغاز ماه محرم و در روز پنج‌شنبه ۲۵ آبان، دومین تابلو حجم به نام «عاشورا»، اثر «مهرداد طلایی کیوان» از با حضور «مجید سرسنگی»، مدیرعامل خانه هنرمندان ایران رونمایی می‌شود.


ادامه مطلب
[ شنبه بیست و هفتم آبان ۱۳۹۱ ] [ 11:54 ] [ محسن نظری ] [ ]
گلایه‌های کیانیان از کم‌توجهی هنرمندان به کتاب ˝حج، نمایش ناب الهی˝/

ریشه تئاتر در ˝حج˝ است نه یونان باستانادامه مطلب
[ شنبه بیست و هفتم آبان ۱۳۹۱ ] [ 10:59 ] [ محسن نظری ] [ ]

مراسم هفتمین سالگرد درگذشت «مرتضی ممیز» با حضور خانواده او، مدیرعامل خانه هنرمندان ایران، سفرای کشورهای برزیل، سوییس، اتریش، مجارستان، پرتغال، اروگوئه، بولیوی و نماینده سازمان ملل متحد جمع کثیری از هنرمندان و شاگردان و علاقمندان هنر گرافیک برگزار شد.ادامه مطلب
[ سه شنبه بیست و سوم آبان ۱۳۹۱ ] [ 8:29 ] [ محسن نظری ] [ ]
در هفتمین سالگرد درگذشت
سایت «مرتضی ممیز» رونمایی شد:


ادامه مطلب
[ دوشنبه بیست و دوم آبان ۱۳۹۱ ] [ 9:17 ] [ محسن نظری ] [ ]

هفتمین سالگرد درگذشت زنده‌‌یاد استاد «مرتضی ممیز» با برپایی نمایشگاهی از ۱۹ تا ۲۹ آبان در خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود

  به گزارش شبکه خبری هنرمندان ایران، عصر روز ۱۹ آبان افتتاحیه این نمایشگاه با حضور به دکتر «مجید سرسنگی» مدیرعامل خانه هنرمندان ایران، «انوشیروان ممیز» فرزند استاد مرتضی ممیز و سفرای کشورهای برزیل و سوئیس و از ساعت ۱۷ تا ۱۹برگزار می‌شود.ادامه مطلب
[ پنجشنبه هجدهم آبان ۱۳۹۱ ] [ 9:18 ] [ محسن نظری ] [ ]
در پی به حد نصاب نرسیدن تعداد اعضای واجد شرایط، انتخابات انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران برگزار نشد.

این در حالی است که برخلاف تصور عمومی که میبایست از تعداد ۱۰۰۰ نفر عضو حداقل نیمی حضور داشته باشند این بار با توجه به اینکه نیمی از اعضا حق عضویت خود را واریز نکرده اند لازم بود تا حدود ۲۶۰ نفر برای به حد نصاب رسیدن حضور داشته باشند که در پایان نزدیک به ۲۱۰ نفر در این مراسم حاضر شدند.ادامه مطلب
[ دوشنبه پانزدهم آبان ۱۳۹۱ ] [ 13:48 ] [ محسن نظری ] [ ]
شناخت کمپوزیسیون - فرم - رنگ - نور در طراحی، نقاشی فیگور


اوژن شیراوژن
فارغ التحصیل و مدرس در
Academia de Muzica,Teatru si Arte Plastice
شناخت کمپوزیسیون ، فرم ، رنگ ، نور
در طراحی ، نقاشی فیگور

79 83 93 66 021
71 994 75 0937
شروع کلاسها : 20 آبان 91

منتشر شده توسط نمادینه : http://www.namadineh.com/Pages/News-1971.
[ شنبه ششم آبان ۱۳۹۱ ] [ 9:23 ] [ محسن نظری ] [ ]

آخرین نشست از سلسله نشست های «بازنمایی فضاهای شهری در هنر و ادبیات» +۳ با رویکرد اسطوره شناسی، ساعت ۱۶ پنجشنبه ۴ آبان در تالار امیرخانی خانه ی هنرمندان ایران برگزار می شود.ادامه مطلب
[ چهارشنبه سوم آبان ۱۳۹۱ ] [ 8:30 ] [ محسن نظری ] [ ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

«هو الله الخالق الباری‏ء المصور»
امکانات وب